Yasiin Bey

Dante Terrell Smith

7,4
2 673 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Yasiin Bey

Przynajmi jak dla mnie jego ostatnia płyta jest dośc mocno mocno średnia ! Wole go ogladać niż słuchać :)

mAster_Z

Widać, że nie znasz się na rapie skoro jego ostatni album uważasz za słaby, a zdobył on znakomite recenzje. Może po prostu jesteś za głupia/głupi na taką muzykę, bo słuchając jej trzeba ruszyć mózgiem i wsłuchać się w teksty.

veronicah

hahah za to ty się znasz tyle ile napiszą na rapgrze i ile sobie sama w tej głowce coś rozkminisz bo skoro dla ciebie Mos jest bardzo , bardzo dobrym Mc to gratuluje wiedzy o rapie

mAster_Z

Osobiście jakoś specjalne za Mos Def'em nie szaleje, ale jak by nie było muzykę robi świetną, z tym, że nie dla każdego i nie widzę sensu się o to tu kłócić i ubliżać sobie.

LucaBrasiIsSleepingWithT

Wokalista :D
Nie będę mówił kto tutaj się nie zna, bo obrazę intelekt co poniektórych osób czytających ten temat.

mAster_Z

Lepiej zwyczajnie zakończ temat, bo się tylko ośmieszasz. Tak, Mos Def jest jednym z niewielu raperów, którzy ratują ten gatunek w dzisiejszym komercyjnym świecie. Można go postawić obok Q tipa, którego ostatni album też był arcydziełem. Ta najlepiej wmawiać komuś, że się nie zna, a tak się składa, że soulu i rapu słucham od podstawówki i dość spore pojęcie mam o tej muzyce ;] o proszę tu masz mojego lasta http://www.lastfm.pl/user/lady_veronicah ale lepiej nie zaglądaj, bo i tak połowy artystów nie będziesz kojarzyć hehe.

veronicah

Kocham dziewczyny, które znają się na rapie.

YoyoF

Przecież Black Star to klasyk nad klasyki, więc jak można tak mówić. Ecsastic, świetny powrót no po słabszym jednak TM. A, że jego kariera aktorska rozwija się, jak się rozwija, można tylko pogratulować, przynajmniej czasami łączy się to z muzyką - świetna rola w Cadillac Rec.

Veronicah nie rozumiem czemu atakujesz tak po pierwszym poście, przecież napisał on tylko, że jego zdaniem album jest średni, nic wielkiego. A to, że jego występy w filmach są lepsze od tych na płytach, to tylko jego opinia. No i nie ma jak poświecić lastem...

YoyoF

o tak dziewczyny słuchajcie hip hopu ,też jestem tego samego zdania ,a mos def genialny raper aczkolwiek niedoceniany jak talib kweli i wielu innych,jako aktor też świetny ,najlepszy aktor wśród raperów

seler25

Hahaha a co ma wspólnego Talib Kweli z aktorstwem? Niedocoeniony? No pewnie jeśli nie zagrał w żadnym filmie. No no muszę przyznać, że dołożyłeś do pieca. Skończcie już z tym niedocenionym aktorem (Mos Def), wielkim aktorem to on raczej nie będzie, robi swoje. W najnowszym sezonie Dextera dostaje większą niż epizodową rolę, sprzwdźcie.

sowacx

ojoj synek weź się za czytanie z zrozumieniem i dopiero przeczytaj mój post ; ] ale wiesz wytłumaczę o co mi chodziło bo widzę że nie za bardzo zrozumiałeś ''a mos def genialny raper aczkolwiek niedoceniany jak talib kweli i wielu innych'' gdzie tu mowa o aktorstwie ;o no a teraz do książek i się uczyć a nie studentom dupę zawracać ; p

sowacx

o i poza tym napisałem że mos def jest najlepszym aktorem WŚRÓD RAPERÓW ,a nie wśród aktorów ,fakt że nie jest wielkim aktorem ale już lepszym od tych gwiazdeczek co nam się wkręca i tyle dziękuje dobranoc : ]

seler25

Drogi studencie Zet i Emu czy innego usrojstwa. Wciel w życie interpunkcję, postaw czasem kropkę, przecinek to nie jedyna możliwość. Żonglujesz dziesięcioma podmiotami w jednym zdaniu i dziwisz się, że ktoś cię nie rozumie.

Poza tym ciekawe czy zmiana imienia będzie tak mocno rozpropagowana jak chociażby zmiana imienia przez C.M. Claya. Obawiam się, że tak. Niedługo pewnie i Eldo zmieni imię, hyhy.

veronicah

to ja sobie pozwolę na mały offtop, a Wy rozluźnijcie atmosferę ;)



Twoje porównanie z użytkownikiem lady_veronicah wypada: Średnio

Muzyka, którą obydwoje lubicie zawiera Common, Talib Kweli, Nas, Lupe Fiasco oraz O.S.T.R..

mAster_Z

no sorry, a jak mam reagować, gdy ktoś pisze "skoro dla ciebie Mos jest bardzo , bardzo dobrym Mc to gratuluje wiedzy o rapie". aż żal dupe ściska jak się na to patrzy...

veronicah

To już drugi post, na tego odpowiedziałbym tak samo, chodziło mi o odpowiedź do pierwszego.

sowacx

"Widać, że nie znasz się na rapie..." 400 wykonawców w bibliotece, 30k odtworzeń i mamy znawcę :D
dla mnie w rapie nie ma podziału na komercyjny i "ambitny", chiloutowy, gangsta, hardcore czy co tam jeszcze sobie można wymyślić. Ja mam podział na dobry i ch*jowy. I choćbym przesłuchał z 1000 albumów nie nazwę siebie znawcą rapu, za szeroki rejon jak dla mnie, choć kocham tę muzykę.

Co do Mos Defa to nie słucham go za często, ale "Climb" od pół roku gości w moim odtwarzaczu, piękny utwór

lastfm.pl/krzszysiek

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones