William Shatner

William Alan Shatner

7,3
3 452 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby William Shatner

W tym serialu był nie samowity. Bardzo dobry aktor. Nawet nie źle się trzyma jak 81 lat. Co ci aktorzy robią że tak świetnie się trzymają na stare lata.

użytkownik usunięty
frycek49

Aj również go uwielbiam za tę role był rewelacyjny w tym serialu po tej roli stał się moim ulubionym Aktorem.A co do wieku to fakt wygląda młodo

frycek49

Może efekt ciągłej pracy, co niesie za sobą w tym przypadku pewien wysiłek fizyczny i umysłowy. Aktorzy raczej nie przemęczają się na tyle, żeby teraz miało to z nich "wychodzić", ale też z reguły zawsze coś robią. No i wielu ćwiczy, żeby nie wypaść z formy i z obiegu. Myślę, że to wszystko daje takie efekty na starość.
Oczywiście pomijam tu narkomanów, alkoholików i nałogowych palaczy, choć i ci dożywają nieraz sędziwego wieku.
No i to oczywiście tylko moje domysły, bo nie jestem lekarzem.

frycek49

O tak, jako Hooker był doskonały, wspaniała rola, chyba najlepsza pana Shatnera moim zdaniem. W ogóle "T.J. Hooker" to świetny serial, teraz się już niestety takich nie robi... klimat!

thecanadianmounted

Szkoda że ten serial nie był popularny w Polsce leciał tylko na Axn Crime.

frycek49

prawda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones