PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32369}
6,2 41 280
ocen
6,2 10 1 41280
5,9 8
ocen krytyków
Showtime
powrót do forum filmu Showtime

Takiej wtopy to dawno nie widziałem. Kolejny przykład ze znany, dobry aktor i reklamy promujace film nie wystarczą by film był dobry i sie sprzedawał. Ogladałem go i ogladałem i miałem nadzieje i miałem ZE COS SIE ROZKRECI !!! Jednak nic nie wychodziło. Niby aktorzy dobrzy, ale jakos tak sztucznie im ta gra wychodziła. Sztuczne wrecz było wszystko. Scenografia aktorzy drugoplanowi, gagi nie smieszące widza ( z wyjatkiem moze 2-3 ). Dopiero na kilka mienut pod koniec film cos nabiera tępa ale cóż mozna zdziałac jednym delikatnie mówiac przestażałym pomyśle na pościg? .. nie wiele oj nie wiele brakowało a snołbym. Nie spodziewajcie sie wiec za wiele po tym filmie :( 5/10 to rozsadna ocena

użytkownik usunięty
WIDMO82

mkm
jak film cie nudzil to chyba ogladales cos innego. boze jak ludziom ciezko dogodzic. czlowieku showtime to super kino.ogladaj czeskie stare filmy a nie kino akcji made in usa czesc.

ocenił(a) film na 5

dobra rada
bo jednak jak to napisałes o scenach akcji to ja nie moge sie w ich doszukac, no moze czasem komizmu, ale predzej tragizmu. Jak oni mogli sie zgodzic na taki scenariusz

a co do kina czeskiego to pewnie wielu to potwierdzi ze wiele pozycji przebija te twoje kasowe, hiciory dla nastolatków zza oceanu.

użytkownik usunięty
WIDMO82

mkm
chyba nie lubisz rozrywkowego kina made in usa . ten film jako rozrywka sie sprawdza . jesli szukasz glebszych tresci ogladaj almodowara kusturice itp ciekawe czy jakis film akcji ci sie podoba? czesc!

ocenił(a) film na 5

komedia? akacja? - gdzie?
Komedia nie może być nudna!
Ma bawić głupimi, żartami jak i tymi mądrymi, tak jak w bajce, niby wszyscy sie śmieją, płaczą itp., ale sens gdzieś jest. Autor cos chce przekazać. Nic nie może się dziać bez powodu. To mijałoby się z celem, chyba ze tym celem jest wyłącznie nabicie kasy. Sorki, ale jeśli kreci sie film a potem podpisuje ze to niby komedia i liczy na to, iż oślepiony tandetą kinoman poleci do kina to sorki, ale tego nie mogę pochwalić.
A co do pytania czy podobal mi sie jakis film akcji czy też komedia to zapraszam do swojego profilu gdzie widac wyraźnie liste moich ulubionych filmów jak też liste filmow które ogladalem i zdecydowalem sie ocenic.

użytkownik usunięty
WIDMO82

mkm
jak film cie nudzil to chyba ogladales cos innego. boze jak ludziom ciezko dogodzic. czlowieku showtime to super kino.ogladaj czeskie stare filmy a nie kino akcji made in usa czesc.

użytkownik usunięty
WIDMO82

mkm
jak film cie nudzil to chyba ogladales cos innego. boze jak ludziom ciezko dogodzic. czlowieku showtime to super kino.ogladaj czeskie stare filmy a nie kino akcji made in usa czesc.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones