PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32369}
6,2 41 237
ocen
6,2 10 1 41237
5,9 8
ocen krytyków
Showtime
powrót do forum filmu Showtime

dobra komedia

użytkownik usunięty

scena w ktorej Robert De Niro parodiuje samego siebie z Taxi Driver jest powalajaca ;] wymiekam za kazdym razem przy tym hehe poza tym wiele smiesznych gagow ale jesli ktos nie lubi tego typu komedii to szkoda bowiem teraz kroluje szit typu amerikan paj dziesiec i tym podobne, no coz gusta sie zmieniaja jak i cala kinematografia jednak klasyka pozostaje taka sama a sposob w ktory De Niro zakpil z jednej ze swojej najlepszej roli zasluguje na uwage w tym filmie. Poza tym Eddie tez nabija sie ze swojego dorobku, moim zdaniem film warty obejrzenia.

ocenił(a) film na 8

bardzo dobry film. najbardziej mnie rozwalila akcja tego kamrzesty jak sie wrabal w ten hydrant czy slup jak biegl za gliniarzami xd ; ]
8/10

ocenił(a) film na 8
prodigy_111

No i słuszna racja. Było kilka gagów wręcz powalających. Jak na komedię sensacyjną to 8/10

ocenił(a) film na 2

W którym momencie parodiuje Travisa z Taxi Drivera ?

ocenił(a) film na 6

Błąd!!! De Niro parodiuje Clint'a Eastwood'a z brudnego Harry'ego

użytkownik usunięty
Faser_2

no sorki jednak masz racje bo dawno nie ogladalem taksowkarza i chyba pomylily mi sie kwestie, poza tym nie wiem jak moglem pomylic "do you feel lucky punk? huh?! do you? :) ...go ahead make my day" heh no od razu mi sie przypomnial porucznik Callahan :)

ocenił(a) film na 8
Faser_2

Jest też kwestia De Niro "Jeatem na to za stary" czyli oczywiscie ulubione powiedzonko Dannyego Glovera z Zabojczej Broni

ocenił(a) film na 8

Komedia bardzo dobra.

ocenił(a) film na 7

Bardzo przyzwoita komedia.

ocenił(a) film na 7

Nie lubię, gdy De Niro gra w komediach, bo nie zawsze przypadają mi one do gustu i przez to cierpi jego ogólny wizerunek w moich oczach, ale w tym przypadku wyszło dobrze. Świetnie dopasowany duet Murphy-De Niro.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones