PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32369}
6,2 41 280
ocen
6,2 10 1 41280
5,9 8
ocen krytyków
Showtime
powrót do forum filmu Showtime

na seansie ziewałem (to był już mój drugi seans z kolei, ale to niczego nie usprawiedliwia...) i patrzyłem na zegarek - to chyba niezbyt dobrze świadczy o tym filmie...?

de niro - dużego pola do popisu to on tu nie miał - ten facet ma taki potencjał, takie możliwości, a proponują mu tylko takie rólki, dziwne...
w poprzednich komediach radził sobie lepiej...

murphy? nic specjalnego, nie przepadam za nim... i ta russo, zawsze taka sama - to już staje się nudne....

sam pomysł jest dość ciekawy, ale wykonanie pozostawia wiele do życzenia... gdyby nie rola de niro nigdy nie pomyślałbym o wyjściu do kina na "showtime", no niestety...

Ponk

Showtime, bed time...
Zgadzam się z przedmówcą. To jeden z najgorszych filmów z de Niro, jakie wiedziałem (wolę się wstrzymac od skrajnych ocen, ale może i najgorszy). To w ogóle nie jest film sensacyjny. Ten wątek przyplątał się tu nieomal przypadkiem i był tak sztampowy, że już bardziej się nie da. Komedia? Co najwyżej ledwo przeciętna - jest kilka dobrych momentów, ale śmiałem się trochę z musu - chciałem sobie wytłumaczyć powód, dla jakiego oglądam film. Nie ma co polecać - są tysiące lepszych filmów, tak komedi, tak sensacji, jak i komedii sensacyjnych, za które ten film podobno uchodzi...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones