PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32369}
6,2 41 283
oceny
6,2 10 1 41283
5,9 8
ocen krytyków
Showtime
powrót do forum filmu Showtime

Moja mała recenzja

ocenił(a) film na 6

Dwóch policjantów, ma zagrać w telewizyjnym show.
Brzmi to bardzo ironicznie. Czarnoskóry stróż prawa jest typowym komediantem ( E.Murphy), zaś tawrdego gliniarza gra sam Robert de Niro.
Film raczej nic niewnoszący. Można się ośmielić o stwierdzenie- dobra komedia.
Robert de Niro nieośmierszył się garjąc w tym filmie. Nieudaje jakiegoś komedio-aktora, zachował swoją postawę twardziela- niezłomnego w swoich czynach. Czasami takie zachowanie rozśmiesza.
To samo można powiedzieć o roli Eddy`go Murphy. Jako stary komediant potrafi rozśmieszyć. To On w tym filmie jest górą i centralną postacią. Dlaczego posunąłem się do takiego stwierdzenia? Odpowiedź jest jedna, mianowicie: ciężko jest oglądać deNiro w komedii. Ale z drugiej strony, nikt do tej roli by się raczej nienadawał.
Dobra komedia na środową noc.

Golicyn

'showtime' widziałem już jakiś czas temu, zaś wczoraj obejrzałem '15 minut' i zacząłem się zastanawiać, czy to pierwsze nie jest jakąś parodią drugiego?? wszak oba filmy mają cechy wspólne[z de niro i wszędobylską telewizją na czele]. sam 'showtime' średnio mi się podobał, z dwóch powodów -rene russo grała zbyt ostentacyjnie, zaś murphy... był taki jak zwykle, a nie przepadam za jego filmami[poza shrekiem:)] no i ogólnie, to jest to raczej głupawa[moim zdaniem] komedia bez większego polotu, ledwie ocierająca się o sprawy poważne i dobry humor. de niro zagrał 'jak zwykle w takiej roli' -dobrze, ale to wygląda tak, jakby miał w domu na półce maski do odpowiednich gatunków filmowych. i zależnie od filmu, w którym aktualnie występuje, zakłada daną maskę. mam nadzieję, że nikt mnie nie rozszarpie za takie stwierdzenie:) [umiesciłem to tutaj, bo jakos nie mogę napisać własnego tematu przy tym filmie(coś się psuje:()]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones