PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32369}
6,2 41 283
oceny
6,2 10 1 41283
5,9 8
ocen krytyków
Showtime
powrót do forum filmu Showtime

Co to ma być?

ocenił(a) film na 4

Skusiłem się dzisiaj nas obejrzenie propozycji TVN na dzisiejszy wieczów, czyli 'Showtime'. Dobra teraz do rzeczy: kto nakręcił taką kupę kału? Przez blisko pół godziny niecierpliwiłem się, kiedy De Niro wpierdzieli Murphy'emu. Przez resztę filmu można było podziwiać akcje rodem z Hollywoodu (ciągle jedno i to samo). Jedynymi plusami są De Niro oraz to, że któryś z głównych bohaterów nie skończył z kimś w łóżku.

Muł to jeszcze nie jest, ale napewno dno. Odradzam.

użytkownik usunięty
Gilu

bez przesady, film wcale nie był zły. Swobodne, luźne, typowo amerykańskie kino na wieczór i do tego w doborowej obsadzie. W sam raz na sympatyczne spędzenie 2 godzin. Pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 1

Dwie godziny nudy. Sytuacji nie uratował nawet jak zwykle przygaszony De Niro ze swoimi typowymi cynicznymi minkami.

ocenił(a) film na 8
Motorcycle_Boy

Trzeba też odpowiednio podejść do takiego filmu. Ma to być typowo rozrywkowy film, a nie arcydzieło z przekazem. Jak na swój gatunek, fajny film, podobał mi sie :) De Niro jak zwykle świetny.

ocenił(a) film na 6

film zdecydowanie za dłuuugi. aż mój kot zasnął ;)

ocenił(a) film na 8
wez_sie_schowaj

No rzeczywiscie film ktory trwa 90 min jest za dluuugi Haha :)A tak po za tym podzielam zdanie uzytkownika Prakot

Zgadzam się. Oglądałam wczoraj ten film dwa razy. Może nie jest to film wybitny, ale smieszny. Polecam, miło można spędzić czas wieczorem.

Moniia

To znaczy nie dwa razy, ale drugi raz ;) Czasem nie sprawdzam co piszę.

Gilu

Film jest zabawny, kilka scen było naprawdę dobrych. W sam raz na wieczorny seans, polecam. ;p

Stawiam 7/10, z pełnym przekonaniem. ;)

użytkownik usunięty
Lance_Vance

Ja również daję 7/10. Na początku średnio się zapowiadał, ale później wciągnął. Fajny, zabawny film, było w nim niemało prześmiesznych tekstów i momentów. Bardzo przyjemnie się go oglądało, szczerze polecam na poprawę nastroju, mnie się bardzo podobał ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones